Index of /ikadmin/wp-content/uploads/2017/07 - InfoKosova

6620

Index of /ikadmin/wp-content/uploads/2017/07 - InfoKosova

SHBA- Modelja Trejsi Sejdini vendosi që të largohej drejt SHBA-ve për të arritur nivele të tjera me karrierën e saj. Por jo çdo gjë shkon vaj për të ashtuquajturën ‘gangsterja e Elbasanit’… Në një video live në Instagram, Trejsi komunikonte me një mikun e saj, i cili e pyeti sesi po përshtatej me jetën e … Modelja më e re me sindromën Down e ‘Gucc-it’ po bënë namin në rrjete sociale. Posted on 10 Shtator, 2020 10 Shtator, 2020 by Kult Plus. Modelja shqiptare në Amerika, Tika Camaj ka postuar disa foto të nxehta në rrjetet sociale . Bukuroshja dhe modelja shqiptare në Amerikë, Tika Camaj ka vazhduar që të tregojë linjat e saj në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare ne amerike

  1. Hisselektronik se
  2. Franska engelska translate
  3. Regional planning association
  4. Näringsfysiolog utbildningar
  5. Remediering betekenis
  6. Ta am kort

Vip/KulturaModelja shqiptare në Amerikë, përkrah Marion pasi u deklarua homoseksual. 23:49 | 22  13 Maj 2012 Modelja prej vitesh jeton në USA, ku edhe studion për biologji e A i njihni modelet e tjera shqiptare, si Emine Cunmulaj, Martini apo Zana  Emina Cunmulaj është shqiptare e Malit të Zi dhe gjithmonë tregon me krenari origjinë e saj. Modelja e njohur, e cila jeton në SHBA, i kujton rrënjët e saj me  14 Shtator 2019 Modelja Orhidea Sejdiu është vajza shqiptare në Amerikë, e cila ka filluar që të jetë në faqet e shtypit rozë amerikan. Modelja, tashmë ka bërë  Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, ditët e karantinës është duke i kaluar në Amerikë. Nga përtej oqeanit ajo na ka lënë me gojën hapur me fotot që ka  7 Mars 2018 Modelja shqiptare del me veshje tradicionale shqiptare në Amerikë, Kostumi që Ella ka veshur në setin fotografik ka qenë një dhuratë nga  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

K. M. Send an  21 Tetor 2020 Kolegu ynë Ilir Ikonomi bisedoi në Skype me disa veprimtarë të komunitetit.

Index of /ikadmin/wp-content/uploads/2017/07 - InfoKosova

Bukuroshja dhe modelja shqiptare në Amerikë, Tika Camaj ka vazhduar që të tregojë linjat e saj në rrjetet sociale. Kompania ‘Uber’ tregohet raciste ndaj modeles shqiptare në Amerikë, ia ndalojnë shërbimet se lëshoi muzikë shqipe August 4, 2020 Modelja Lorena Haliti ka bërë një ankesë tek kompania ‘Uber’pasi ata ia kanë bllokuar të gjitha llogaritë në shërbimet që firma ofron në Amerikë e më gjerë. Ledri Vula ka ikur në SHBA për disa ditë, dhe gjatë kësaj vizite ai është duke u shoqëruar nga modelja shqiptare Lorena Haliti, shkruan lajmi.net.

Abeille Hygiene Service- Dératisation ,Désinsectisation,Désinfection

Ajo ka pozuar tërësisht […] Modelja shqiptare Lorena Haliti jeton prej kohësh në Amerikë. Së fundmi, ajo po përballet me një ngjarje shumë të patolerueshme me kompaninë “Uber”. Gjatë një shëtitjeje nëpër rrugët e Amerikës, ajo i ka kërkuar shoferit të kompanisë t’i lëshojë disa këngë shqipe.

Nga përtej oqeanit ajo na ka lënë me gojën hapur me fotot që ka  7 Mars 2018 Modelja shqiptare del me veshje tradicionale shqiptare në Amerikë, Kostumi që Ella ka veshur në setin fotografik ka qenë një dhuratë nga  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
Kostnad uber arlanda

Modelja shqiptare ne amerike

Preferencat e Si do te votojne shqiptaret e Amerikes.

Gjirafa. Ajo është paraqitur pa … Modelja shqiptare që jeton në SHBA, Lorena Haliti ka bërë edhe një paraqitje tepër seksi për fansat e saj Bukuroshja kosovare, e cila modelon për shumë agjenci të modës në Amerikë ka postuar një foto ku ka thënë është për ditëlindjen e saj por që është fotosesioni i radhës i modeles. Ajo ka pozuar tërësisht […] Modelja shqiptare Lorena Haliti jeton prej kohësh në Amerikë. Së fundmi, ajo po përballet me një ngjarje shumë të patolerueshme me kompaninë “Uber”.
Vaktmästare utbildning umeå

inbetalning tjänstepension efter 62
avskrivningar inventarier k1
oppna klubbar stockholm
angel eyes olika färger bmw f31
direktavskrivning inventarie
privata foretag inom vard och omsorg

Index of /ikadmin/wp-content/uploads/2017/07 - InfoKosova

Lorena ka pohuar se partnerin e saj e do shqiptar … Modelja e famshme shqiptare, Vildane Zeneli që jeton e zhvillon karrierën në Amerikë ka vendosur të tregojë disa detaje të reja nga jeta e saj që publiku nuk i dinte.Seksi dhe me forma të përsosura si gjithmonë, Vildane u bë pjesë e rubrikës së emisi 2021-03-17 Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me një karrierë të suksesshme në Amerikë, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Në një intervistë krejtësisht të shpenguar dhe plot humor, modelja tashmë e martuar me një biznesmen shumë të njohur, ka rrëfyer … Kompania ‘Uber’ tregohet raciste ndaj modeles shqiptare në Amerikë, ia ndalojnë shërbimet se lëshoi muzikë shqipe. August 4, 2020. Modelja Lorena Haliti ka bërë një ankesë tek kompania ‘Uber’pasi ata ia kanë bllokuar të gjitha llogaritë në shërbimet që … Modelja më e re me sindromën Down e ‘Gucc-it’ po bënë namin në rrjete sociale. Posted on 10 Shtator, 2020 10 Shtator, 2020 by Kult Plus. Në botën e modës jemi mësuar që kryesisht të shohim vetëm modele të bukura e me forma trupore perfekte, po së fundmi duket se edhe emrat më të rëndësishëm të kësaj industrie duan të “Po traditat shqiptare i kam mësuar.

Index of /ikadmin/wp-content/uploads/2017/07 - InfoKosova

Bërthama në SHBA 19 Prill 2019 Kush është modelja e re kosovare që po “çmend“ Amerikën. K. M. Send an email E në plan ka edhe projekte të reja ne fushën e modës, kaq mire po ecen, shkruan Bordo.al. Tags. MODELE SHQIPTARE. K. M. Send an  21 Tetor 2020 Kolegu ynë Ilir Ikonomi bisedoi në Skype me disa veprimtarë të komunitetit. Preferencat e Si do te votojne shqiptaret e Amerikes.

Jo vetëm kaq, por zbuloi se muzika dhe aktrimi ishin gjithashtu ëndrrat e … Nga modelet shqiptare të famshme në Amerikë, Emina Çunmulaj zgjedh më të mirën dhe atë më pak të mirën! Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli Antoinette dha shenjat e para të pasionit që kishte për të performuar apo për tu m… Xhesika Berberi konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare dhe shpesh pamja e saj është krahasuar me atë të një modeleje me përmasa ndërkombëtare si Gigi Hadid.